Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Підтримайте юні таланти! Стартувало голосування за найобдарованіших дітлахів-письменників
Інформація до новини
3-07-2018, 08:09

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Підтримайте юні таланти! Стартувало голосування за найобдарованіших дітлахів-письменників  На нашому сайті запущене інтернет-голосування в межах проведення конкурсу творів серед дітей заводчан на тему: «Моя чудова сім’я». Тож запрошуємо всіх сумських машинобудівників висловити власну думку, адже саме ви, шановні колеги, своїми голосами визначите, хто з юних письменників отримає почесні звання народних улюбленців, а разом із ними й гарантовано поїде релаксувати до ОДЦ «Чайка». До слова, завважте, що голосування триватиме лишень до 8 липня, так що не відкладайте візит на наш сайт в довгу шухляду.

Як відомо, конкурс дитячих творів Сумське НВО проводить уже всьоме поспіль, однак цьогоріч він став суто внутрішньозаводським. Добре чи це погано – питання відносне. Приміром, для дітвори працівників об’єднання і його споріднених структур плюс від зміни формату з загальноміського на корпоративний є однозначним – шанси здобути суперпризи від підприємства зростають у рази! А вони, справді, гідні того, аби за них поборотися. Ще б пак, написавши всього-на-всього невелику розповідь про власну сім’ю та доповнивши її родинним фото, маленькі письменники можуть цього літа абсолютно безкоштовно і в «Чайці» відірватися, і вакації на базі відпочинку «Сонячна галявина» своїй родині забезпечити, і навіть з усім сімейством на Азовському морі поніжитися. 
З пробами пера юних літераторів можна безпроблемно ознайомитися тут – перед вами конкурсні роботи, а під ними і безпосереднє запрошення до участі в голосуванні. Тож долучайтеся, бо дітям дуже потрібна ваша підтримка. До речі, процедура багато часу не займе: варто вказати ПІБ голосуючого, робочу марку, порядковий номер твору, що найбільше сподобався (їх проставлено на світлинах конкурсантів), та пропонований код безпеки. 

Завдяки активності заводчан троє дітлахів стануть трішечки щасливішими, а, може, й не трішечки, адже, набравши найбільше голосів у кожній віковій групі (7-9, 10-12 та 13-16 років), вони стовідсотково вирушать на до табору «Чайка», де для них підготовлений феєричний калейдоскоп фантастичних пригод. 
Кому ще з юних майстрів слова поталанить вволю порелаксувати влітку-2018, вирішуватиме журі, до складу якого входять представники керівництва СНВО та профспілки «Машметал». В їхніх руках – дев’ять ексклюзивних подарунків для найкреативніших та найбезпосередніших авторів. Власне, трійко дітей, відзначених бронзою, доєднається до народних улюбленців і протягом 28 липня – 18 серпня на собі перевірить, наскільки ж класно бути чайківцем. Ті, чиї твори виявляться достойними срібла письменницького турніру, упродовж десяти серпневих днів насолоджуватимуться живописними принадами «Сонячної галявини» і, звісно ж, не самі, а зі своєю чудовою сім’єю. Так само десять незабутніх днів, щоправда, вже на азовському узбережжі, передбачені і для трьох цьогорічних тріумфаторів – родинні путівки до пансіонату «Сокіл» на Арабатській стрілці з нетерпінням чекають своїх власників. 
Хто саме одержить вищеназвані призи, вже традиційно буде оголошено у другій половині липня в ефірі телерадіокомпанії «АТV».

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^