Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Місце, де відпочиває душа: відчути на собі цілющі властивості релаксу, пропонованого базою відпочинку «Сонячна галявина», ще є час
Інформація до новини
4-07-2018, 07:42

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Місце, де відпочиває душа: відчути на собі цілющі властивості релаксу, пропонованого базою відпочинку «Сонячна галявина», ще є часНа базі відпочинку «Сонячна галявина» літня оздоровча кампанія стрімко набирає обертів – позаду вже два заїзди, а сьогодні стартує третій. 


Вже традиційно «Сонячна галявина» передусім вабить тих, хто полюбляє чудові краєвиди. Відпочивають тут родинами, колективами, є й ті, хто воліє побути сам на сам із природою. До слова, приязнь до цієї оздоровниці передається з покоління в покоління. «Більшість наших гостей є завсідниками бази. Майже кожний другий бував тут ще разом із батьками, а зараз вже своїх дітлахів привозить», – зауважує завідувачка господарством установи Олена Хобот.
У чому ж секрет? Харчування, доброзичливий персонал, повітря, навколишні пейзажі і відчуття домашнього затишку. Принаймні саме на ці принади «Сонячної галявини» найчастіше вказують її відвідувачі. Серед них, приміром, курортниця з багаторічним стажем Людмила Ковальова. Вона, зокрема, наголошує: «Задоволена усім, особливо кухнею та доступністю відпочинку».
А релакс і справді на різні смаки. Можна обрати економформат, оселившись у так званих літніх будиночках (без вигод). У даному випадку 10-денні вакації вартуватимуть 2800 грн за путівку. Коли ж хочеться сервіс підвищеного рівня, то до послуг відпочивальників будиночки зі зручностями (3700 грн), стандартні кімнати у корпусі (6000 грн) або ж люксові номери, котрі коштують 6150 грн. Сумським машинобудівникам, які ще міркують, як провести свої відпустки, нагадаємо, що для них діють пільгові тарифи – вартість відпочинку для заводчан встановлено на рівні 15% від вказаних розцінок. 
«На «Сонячній галявині» дуже затишно, наша природа причаровує і дає можливість повністю розслабитися, відімкнутися від буденних клопотів, – говорить культорганізатор бази Валерія Герман. – Разом із тим ми прагнемо, аби дозвілля гостей (і дорослих, і малих) не було однобарвним. Особливо малечі подобається екскурсія на кінну базу, яку ми проводимо під час кожного заїзду. Крім того, плануємо провести конкурси «Міні-міс «Сонячна галявина» та «Сонячна галявина» має таланти». На Івана Купала готуємо День Нептуна, а ще масу різних турнірів, змагань, танцювальних і розважальних заходів».

Марина Кочмак

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^