«Ліки Контроль»: МОЗ запустило додаток для перевірки медпрепаратів
Інформація до новини
2-07-2018, 08:23

Категорія: Корисно знати, Полезно знать

«Ліки Контроль»: МОЗ запустило додаток для перевірки медпрепаратів   Міністерство охорони здоров’я презентувало мобільний додаток «Ліки Контроль», що дозволить пацієнтам перевірити призначені їм медпрепарати.


«Кожен хворий має усвідомлювати, які ліки йому гарантує держава. Він повинен отримати їх у повному обсязі на весь курс лікування. Завдяки новому модулю у програмі «Ліки Контроль» пацієнти зможуть дізнатися, які препарати їм гарантуються безоплатно, і з'ясувати чи не забули про них сказати у лікарні”, – повідомив заступник міністра Роман Ілик.
Зазначається, що перевірка проходитиме у системі «Національний перелік» – короткому списку основних безпечних препаратів із доведеною ефективністю, котрими лікують найпоширеніші захворювання в Україні. Медикаменти, що входять у Нацперелік, гарантовані державою, тобто їх пацієнти одержують безоплатно під час лікування у стаціонарі.
Крім того, додаток допомагає дізнатися усі подробиці про потрібні препарати одразу біля аптечного віконця чи у кабінеті лікаря, а саме: перевірити, чи охоплюються вони програмою «Доступні ліки» та Нацпереліком, знайти дешевші, проте настільки ж ефективні аналоги, ознайомитися з офіційними інструкціями застосування препаратів, перевірити ліки візуально на предмет підробки.
Завантажити додаток «Ліки Контроль» для смартфону можна у версіях для Android та iOS за посиланням.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^