Інформація до новини
17-08-2017, 10:14

Категорія: Актуальне інтерв'ю, Актуальное интервью

Сумське НВО звернулося до телеканалу «СТС» із вимогою спростувати неправдиву інформацію, представлену в його матеріалах щодо нещасного випадку, який стався на виробництві   15 серпня 2017 року ТОВ «Телекомпанія СТС» видало в ефір сюжет та розмістило у себе на сайті публікацію, присвячені скорботному інциденту, що стався на підприємстві минулого четверга. Дані матеріали є необ’єктивними, вони містять у собі недостовірну інформацію, а відтак мають бути спростовані телеканалом у затвердженому законодавством порядку.


Лист із відповідними вимогами та поясненнями ПАТ «Сумське НВО» направило ТОВ «Телекомпанія СТС» 16 серпня. Наразі жодної реакції немає. 

Інформація до новини
19-07-2017, 14:45

Категорія: Актуальне інтерв'ю, Актуальное интервью

Очікуємо новини з Узбекистану та Ірану, є позитивні зрушення і на вітчизняному ринку    19 липня пройшов черговий круглий стіл, присвячений подальшим перспективам Сумського НВО та планам із виплати заробітної плати. Головуючим на засіданні традиційно був перший заступник керівника обласної державної адміністрації Олександр Марченко. Участь в обговоренні взяли представники обласної влади, функціональні керівники підприємства на чолі з генеральним директором Олексієм Цимбалом та профспілківці.

 

Коментуючи поточну ситуацію, керівник СНВО зауважив, що нині об’єднання здебільшого покладається на три джерела надходження коштів.

Інформація до новини
6-07-2017, 07:43

Категорія: Актуальне інтерв'ю, Актуальное интервью

Круглий стіл: відбулася чергова зустріч ініціативної групи щодо перспектив СНВО та подальшого погашення зарплатного боргу   4 липня за головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Олександра МАРЧЕНКА проведено заздалегідь запланований круглий стіл, де обговорювалися питання, що турбують всіх сумських машинобудівників: які плани підприємства на майбутнє та які прогнози стосовно виплати зарплатної заборгованості трудовому колективу.

Вже традиційно у нараді взяли участь перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ, генеральний директор СНВО Олексій ЦИМБАЛ разом з іншими функціональними керівниками, а також представники профспілок, що діють при об’єднанні. 

Інформація до новини
15-05-2017, 09:03

Категорія: Актуальне інтерв'ю, Актуальное интервью

Відбувся круглий стіл щодо бізнесових перспектив Сумського НВО і планів із погашення зарплатної заборгованості    13 травня за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації у ПАТ «Сумське НВО» пройшла зустріч, присвячена подальшим перспективам підприємства та шляхам подолання зарплатної кризи, спричиненої браком замовлень. У нараді взяли участь перший заступник голови ОДА Олександр Марченко, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, генеральний директор СНВО Олексій Цимбал разом з іншими функціональними керівниками, а також представники профспілок. 

Інформація до новини
15-12-2016, 14:07

Категорія: Актуальне інтерв'ю, Актуальное интервью

Працівники Сумського НВО пікетують «Нафтогаз», вимагаючи звільнення Андрія Коболєва (ДОДАНО ФОТО)   Представники трудового колективу найбільшого промислового підприємства Сумщини – ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» – пікетують під стінами НАК «Нафтогаз України» із закликами «Коболєва у відставку», «Коболєв зливає ГТС» і «Віддайте чесно виграні замовлення». Заводчани наполягають: модернізація національної газотранспортної системи украй необхідна, причому невідкладно. Про це говорять як вітчизняні, так і зарубіжні експерти. І тільки голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв зволікає. Така його поведінка завдає колосальної шкоди економіці держави, її енергетичній безпеці та статусу України на міжнародній арені.

Інформація до новини
7-12-2016, 11:40

Категорія: Актуальне інтерв'ю, Актуальное интервью

Працівники Сумського НВО вимагають повернути їм чесно виграні замовлення і відновити модернізацію ГТС України (ДОДАНО ФОТО + ВІДЕО)   Працівники ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» разом із представниками сумських органів місцевого самоврядування пікетують під стінами Кабінету Міністрів та НАК «Нафтогаз України». Трудовий колектив найбільшого промислового підприємства Сумської області вимагає скасувати рішення «Нафтогазу» про відміну тендерів на модернізацію трьох компресорних станцій вітчизняної газотранспортної системи, які СНВО виграло в чесній та конкурентній боротьбі через систему державних закупівель «ProZorro» у листопаді поточного року. Крім того, машинобудівники наполягають на тому, щоб винні у зриві модернізації ГТС були покарані та притягнуті до кримінальної відповідальності. 

Інформація до новини
6-12-2016, 14:44

Категорія: Актуальне інтерв'ю, Актуальное интервью

Працівники Сумського НВО виходять на масові протести під Кабмін та «Нафтогаз»   Ми, трудовий колектив ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання», обіцяли, що вийдемо на масові акції протесту, якщо рішення «Нафтогазу» щодо відміни тендерів на реконструкцію газотранспортної системи, який виграло Сумське НВО, не буде скасовано. Влада не дослухалася до наших прохань, а тому у середу, 7 грудня, ми пікетуватимемо під стінами Кабінету Міністрів та НАК «Нафтогаз України».

Назад Вперед

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^