Діяльність Сумського машинобудівного науково-виробничого об'єднання багатогранна й багата на яскраві досягнення та перемоги. І за всіма ними стоять люди. Люди, які всім серцем люблять свою справу, які не бояться йти вперед, ставити перед собою високу мету і досягати її. Це люди, які своєю працею написали золоті сторінки історії підприємства. Саме їм ми й присвячуємо цю рубрику. Нам є ким пишається. Нам є на кого рівнятися.


Інформація до новини
11-04-2018, 12:17

Категорія: Легендарні машинобудівники, Легендарные машиностроители

Він був винятковим: пішов із життя славетний Олександр Пирогов     Він полюбив підприємство, ще бувши зовсім малим хлопцем. І вже тоді точно вирішив, ким стане. Напевно, пристрасть до машинобудування, пронесена у серці через все життя, у купі з особистими рисами характеру зробили свою справу – Олександр Пирогов набув слави не тільки на теренах Сумського НВО, а й усієї України… Він довго і тяжко хворів. Однак кожен новий день зустрічав із посмішкою, ніби говорячи недузі: «Почекай, у мене ще є важливі справи». Та, на жаль, зрештою, вона взяла гору. 10 квітня серце головного інженера виробництва атомних енергетичних насосів і комплектуючого обладнання зупинилося…

Інформація до новини
23-01-2018, 09:09

Категорія: Легендарні машинобудівники, Легендарные машиностроители

Шана за працю: заводчанин Володимир Шаповал поповнив плеяду Заслужених машинобудівників України    З нагоди Дня Соборності глава держави Петро Порошенко підписав указ, яким вшанував цілу низку наших співвітчизників, котрі мають визначні здобутки у різних галузях життєдіяльності країни. Єдиним, кому Президент присвоїв звання «Заслужений машинобудівник України», став представник ПАТ «Сумське НВО» – інженер із ремонту ремонтно-експлуатаційного управління виробництва хімобладнання Володимир Шаповал.

Вперше заводську прохідну Володимир Миколайович переступив у 1981 році, маючи за плечима диплом про вищу політехнічну освіту, кількамісячний досвід роботи на заводі металевих виробів у Харкові та служби в армії. Починав майстром у цеху №22, та, як водиться, випадок все розставив на свої місця.

Інформація до новини
8-01-2018, 16:45

Категорія: Легендарні машинобудівники, Легендарные машиностроители

Пішов із життя видатний сумський машинобудівник Євген Роговий    3 січня на 73-му році життя перестало битися серце видатного представника трудового колективу ПАТ «Сумське НВО», Заслуженого машинобудівника України, повного кавалера орденів «За заслуги», володаря ордена «Дружби народів» Євгена Рогового.


Євген Дмитрович по праву вважається легендою Сумського НВО. Підприємство, де загалом він пропрацював чотири десятиліття, було для нього сенсом життя. Увесь свій величезний професіоналізм, колосальну працездатність, неабияку наполегливість та блискучий талант керівника Євген Роговий скеровував на розвиток рідного заводу. 

Інформація до новини
26-12-2017, 08:29

Категорія: Легендарні машинобудівники, Легендарные машиностроители

 Важкий шлях до тріумфу: вийшла у світ книга про всесвітньовідомого скорохода Володимира Голубничого, чиєю стартовою трудовою сходинкою було Сумське НВО  Які вони – 20 кілометрів до тріумфу Володимира Голубничого, легендарного олімпійця, скорохода, чиє ім’я назавжди вписано золотими буквами не тільки в історії світової легкої атлетики, а й ПАТ «Сумське НВО», де спортсмен робив свої перші кроки в доросле життя? Дізнатися про це тепер можна з допомогою нового видання Олександра Вертіля – заслуженого журналіста України, відомого письменника і щирого друга колективу машинобудівників.

Інформація до новини
22-11-2017, 08:21

Категорія: Легендарні машинобудівники, Легендарные машиностроители

Презент від золотоолімпійця   Дворазовий олімпійський чемпіон Олександр Шапаренко, який цьогоріч отримав найвище корпоративне звання «Почесний машинобудівник Сумського НВО» і з такої нагоди вчергове побував на підприємстві, зробив своєрідне алаверди, передавши рідному модельному цеху особливий презент.

Олександр Максимович був зворушений не тільки тому, що йому присвоєно найвище внутрішньозаводське звання, котре він особисто прирівнює за значимістю до олімпійських медалей, а й від того, наскільки шанобливо сумські машинобудівники ставляться до нього та його здобутків. 

Інформація до новини
11-10-2017, 13:24

Категорія: Легендарні машинобудівники, Легендарные машиностроители

Зустріч справжніх легенд: Володимир Голубничий та Олександр Шапаренко віднині – Почесні машинобудівники СНВО (ФОТО+ВІДЕО)   Їх знає увесь світ. Ними пишається Україна, Сумщина, Суми і, безумовно, ПАТ «Сумське НВО», де вони починали свій трудовий шлях. Олімпійські чемпіони Володимир Голубничий та Олександр Шапаренко побували в гостях на підприємстві, де отримали відзнаки, котрі посвідчують, що вони стали володарями найвищого внутрішньозаводського звання – «Почесний машинобудівник СНВО». До слова, це було вперше, коли легенди спорту завітали в об’єднання разом.

Інформація до новини
26-09-2017, 08:21

Категорія: Легендарні машинобудівники, Легендарные машиностроители

Представник Сумського НВО Олександр Пирогов отримав високе звання «Заслужений машинобудівник України»   З нагоди Дня машинобудівника Президент Петро Порошенко відзначив державними галузевими нагородами десятьох українців, які своєю багаторічною сумлінною працею та професіоналізмом прославляють і розвивають вітчизняну промисловість. Серед них – заступник головного інженера виробництва атомних енергетичних насосів та комплектуючого обладнання ПАТ «Сумське НВО» Олександр Пирогов. Віднині він носить високий титул «Заслужений машинобудівник України».

Назад Вперед

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^