Навчання персоналу

У ПАТ «Сумське НВО» функціонує система безперервної професійної підготовки кадрів. Нині підприємство має можливість забезпечувати свої потреби у кваліфікованих робітничих кадрах багато в чому за рахунок їхньої підготовки в центрі навчання персоналу департаменту навчання, розвитку та оцінки персоналу ПАТ.

 

Безперервне професійне навчання кадрів на виробництві має на меті: з одного боку – забезпечити рівень кваліфікації працівників відповідно до вимог кожного робочого місця, а з іншого – завчасну підготовку персоналу для вирішення конкретних виробничих завдань в умовах зміни вимог і кон’юнктури ринку на продукцію підприємства. Практично кожен працівник підприємства раз на три роки проходить навчання. Виробниче та теоретичне навчання проводитися паралельно, що дозволяє більш успішно освоювати необхідні знання та навички. Виробниче навчання робітників проводиться інструкторами виробничого навчання індивідуально, безпосередньо на робочих місцях, дозволяючи працівникові швидко адаптуватися до робочого середовища.

Навчання нових співробітників дає можливість підприємству дуже швидко реагувати на потребу в тих чи інших професіях і в потрібній кількості. На підприємстві провадиться перекваліфікація з числа вивільнюваних робітників, дає можливість знайти іншу професію при наявності первинної професійної підготовки зберегти робочі місця і знайти застосування на підприємстві. Велика увага приділяється навчанню робітників суміжним професіям, що дає можливість у разі виробничої необхідності працювати за другою професією. У зв'язку з постійним розвитком виробництва, модернізацією технологічних процесів і обладнання велика роль в системі навчання кадрів відводитися підвищенню кваліфікації на курсах цільового призначення. Крім того, на курсах цільового призначення працівники ПАТ проходять навчання із питань охорони праці, на знання правил, норм і стандартів при проведенні робіт, пов'язаних із проектуванням, виготовленням і контролем виготовлення обладнання для атомних електростанцій, правил експлуатації й обслуговування систем газопостачання, вантажопідйомних механізмів та інших робіт, підвідомчих наглядовим органам України.

Крім внутрішньокорпоративного навчання, працівники ПАТ мають можливість підвищувати кваліфікацію, беручи участь у різних навчальних заходах, семінарах, конференціях, що проводяться різними навчальними закладами та провідними підприємствами України та зарубіжжя.

При укладанні договорів із замовниками на постачання обладнання, будівництво об'єктів під «ключ» ПАТ надає послуги з навчання персоналу замовника експлуатації та обслуговування обладнання, що постачається.


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^