Заводська газета

Газета ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» видається з 1929 року. Називалася вона «Молот». У серпні 2015р. видання почало виходити у світ під новою назвою – «Сумський машинобудівник».

 

«Сумський машинобудівник» – це:

- щотижня 4 шпальти актуальної інформації про діяльність підприємства, області та країни;

- повнокольоровий друк.

 

За роки свого існування газета «Сумський машинобудівник» зазнала безліч змін, і сьогодні це якісне корпоративне видання, наповнене актуальною інформацією про всі сфери діяльності ПАТ і його дочірніх підприємств.

 

Газета доступна для читача

Тираж газети становить 3500 примірників, вона поширюється безкоштовно серед працівників усіх підрозділів підприємства і його дочірніх структур.

Крім того, всім користувачам корпоративної мережі розсилається дайджест «Головне за тиждень», в якому акумулюється основна інформація про роботу підприємства, ключові місцеві і загальноукраїнські новини.

 

Газета змістовна і цікава

Газета виходить щотижня, що дозволяє в кожному номері оперативно подавати найбільш значущу інформацію про роботу підприємства.

Великою популярністю серед читачів користуються рубрики «Хроніка подій», «Виробничі будні», «Вісті з цехів», які носять новинний характер.

 

Детально про стратегію керівництва, його нововведення і різних проектах читачі можуть прочитати в матеріалах під рубриками «Актуальна тема», «Конструктив» та ін. Завжди з цікавістю заводчани вивчають статті, розміщені під рубрикою «3 перших вуст». Здебільшого в ній відображені думки топ-менеджерів підприємства щодо актуальних питань.

Під рубриками «Портфель замовлень», «Нові проекти», «Партнерство», «Нові горизонти», «Ми у світі» працівники можуть прочитати матеріали про нові замовлення ПАТ, хід їхньої реалізації, розвиток співпраці зі споживачами продукції підприємства, налагодження нових партнерських зв'язків, вихід на нові ринки збуту.

За допомогою рубрики «Гаряча лінія» налагоджений діалог між керівництвом ПАТ і трудовим колективом. Зокрема, читачі можуть поставити будь-яке питання, пов'язане з роботою підприємства і не тільки, і через газету отримати відповідь на нього. Свої запитання працівники можуть озвучити на гарячій лінії прес-центру об’єднання – 62-08.

Функціонують рубрики «Люди і виробництво», «Кращі з кращих», «Легендарні машинобудівники», де подаються матеріали про видатних заводчан.

Крім того, існує ряд рубрик, якими охоплюються різні соціальні проекти ПАТ, дозвілля працівників. Серед них: «Соціальний діалог», «Наші перемоги», «Знай наших!», «Спорт», «Тепло сердець», «Наші діти» та багато інших.

 

Газета якісна не тільки за змістом, а й за формою

З 2008р. газета видається за допомогою повноколірного друку.

 

 

Перейти до свіжого випуску газети "Сумський машинобудівник"

 

Перейти до архіву видання за 2018 рік


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^